KIŞ BAHÇESİNDE YAŞAM

KIŞ BAHÇELERİNDE YAŞAM

Camlı bir kış bahçesi, yaşam alanlarınızda size daha fazla konfor alanı sağlamanın mükemmel bir yoludur. Bu yeni alan size rüzgardan ve hava koşullarından korurken, ön sıradaki bir koltuktan değişen mevsimleri izlemeniz için eşsiz bir fırsat verecek. Dahası, Windowsan  kış bahçesi sistemi hemen hemen her uygulama için çok çeşitli tasarım seçenekleriyle mevcuttur.
Optimum ısı yalıtımı ve efektif çözümler, kendi kişisel hayallerinizi gerçekleştirmeniz için maksimum fayda sağlar.

KIŞ BAHÇESİ İLE HER MEVSİM DIŞ MEKANIN KEYFİNİ ÇIKARIN 

Mimari yapı veya yarı ahşap evler için  Windowsan kış bahçeleri her durum için mükemmel bir çözüm sunar.
Alüminyum ve pvc / alüminyum gibi yüksek kaliteli malzemeler kış bahçenize benzersiz bir estetik kazandıracaktır.
Windowsan kış bahçesi camlı uzantısı ile iç mekanınızı harika bir dış mekana dönüştürün.

Özellikle dikkate değer bir özellik, Windowsan tarafından sağlanan ikiye katlanır bir kapı ile donatılmış özel kış bahçesi konseptlerinde genellikle bahçeye bakan uzun ön cephedir. Bu kapı, iç ve dış mekan arasında kesintisiz bir geçiş yaratmak için tüm genişliği boyunca açılabilir. Sıcak yaz günleri için mükemmeldir. Erişilebilir bir zemin rayı, bahçeye kolay erişim sağlar. Kış bahçesi, aileyi yaz aylarında yüksek sıcaklıklardan ve parlamalardan korumak için tüm yıl boyunca yeni alanlarını kullanabilmeleri için talebe göre tasarlanıp uygulanabilecek olan entegre pergola tenteler ve hareketli panjurlara sahiptir.
Yeni genişleyen yaşam alanı, evi iç ve dış mekanın mükemmel bir uyum içinde çalıştığı aydınlık ve ferah bir eve dönüştürerek tüm sahiplerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Isı yalıtımlı Windowsan çatı sistemi, başlı başına yenilikçi  tasarımlardan ibarettir. Yüksek estetik talepleri karşılar ve uyumlu oranları ve sade hacmi ile en son mimari trendleri takip eder.
Koordineli sistem bileşenleri ile ön imalat ve montaj – kurulum sürelerini kısaltır. Kış Bahçesi Sistem tasarımında maksimum ısı yalıtımı, güvenilir havalandırma ve gölgeleme ile ilgili gereksinimler standart olarak yer almaktadır. Windowsan çift katlanır kapılar ve ekstra büyük sürgülü pencereler, şeffaf bir dikey sistem için çeşitli seçenekler sunar.
Windowsan ile modern ve sofistike bir oda genişletmesi kısa sürede tamamlanabilir.

ESTETİK GEREKSİNİMLERİ AYIRT ETMEK İÇİN
WİNDOWSAN KIŞ BAHÇESİ