KIŞ BAHÇESİ VE VERANDA

KIŞ BAHÇESİ VE VERANDA


Kış bahçesi ve veranda, çeşitli unsurlar içerir: cam paneller ve alüminyum  profillerin destek yapıları , açılma olasılığı olan parçalar: pencereler ve kapılar.

Kış bahçesinin özel konumuna göre bireysel olarak düzenlenmesi olanakları, geniş aksesuar ve ekipman yelpazesi ile genişletilir. Mümkün olduğunca, projenin uygulanması sırasında güneşin hareketini önceden tahmin etmek tavsiye edilir. Bu yapılar için belirleyici olan, mevsime, maruz kalmaya, hava durumuna ve iklime bağlı olarak onları farklı şekillerde ısıtan doğrudan güneş ışığıdır.

Kış bahçesi modelleri

Herhangi bir eve orijinal bir görünüm kazandırmak için modern bir çözümdür. Kış bahçesinin yapılmasıyla bu alanın tüm yıl boyunca kullanımı sağlanmaktadır. Yüksek cam oranı ve panoramik manzarası ile yılın her mevsiminde tüm ailenin dinlenmesi için gözde bir yer haline geliyor.
Evinize daha fazla değer katmanın bir başka harika yolu da alüminyum verandadır. Renkten kapağa değişen çeşitli tiplerde olabilir. Geceleri yıldızları seyretmek için otomatik çatılı veya camlı yapılabilir. Windowsan Alüminyum hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir, böylece evin en sevdiğiniz yerinde rahatlayabilirsiniz!

Verandalar ve teraslar genellikle yaşam alanı ile kış bahçesi arasındaki geçiş, rahatlamamıza, aile ve arkadaşlarla zaman geçirmemize ve hatta sıcak havalarda bahçeyi oluşturan romantik bir lezzetle çok aranan huzurun tadını çıkarmamıza yardımcı olan yer olabilmektedir.