Kış bahçesi fiyatları

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi sıklıkla villa tarzı yapılarda, müstakil konutlarda ya da ekseriyetle kışın da kullanılan yazlıklarda son yıllarda tercih edilen bir yaşam alanı genişleten bir çeşit balkon modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer yaşam alanlarından farklı olarak veranda kış bahçesi, müstakil evinize farklı mevsimlerde de gelişmiş bir konfor alanı ve bambaşka bir deneyim ile birlikte lüks katar.
Piyasada bilinen adı geniş bir balkon olarak uygulaması yapılan kış bahçesi katlanır cam balkon sistemleri ile güzel bir biçimde uygulanarak kullanışlı ve son derece pratik bir yaşam alanı haline getirilir ve dört mevsim boyunca kullanışlı şekilde işlevini sürdürür.
Kış bahçesi modelleri uygumala yapılacak mekanlara göre proje aşamadında da birbirinden farklı tasarımlarda 2023 yılında da siz değerli müşterilerimize sunulmakta ve kış bahçesi fiyatları da bu proje aşamasındaki tasarım ve talep edilen modellere göre farklılıklar göstermektedir.

Kamelya Hazır Kış Bahçesi İmalatı

Kış bahçesi sistemleri içeriğinde kullanılacak alüminyum ve cam materyaller kış bahçesinin yapılacağı alana göre nevi açısından farklı ölçü, metre kare ve proje tasarımlarda uzman mimarlarımız tarafından özel olarak çizilerek profesyonel ustalarımız tarafından imal edilmekte ve siz değerli tüketicilere sunulmaktadır.
Kış bahçesi imalatı projelendirme aşamasında keşif yapıldıktan sonra montajın yapılacağı balkona ya da bahçeye göre farklılıklar gösterir. Mekana özel dilerseniz veranda dilerseniz kamelya tarzında kış bahçesi imalatında öncelikle kış bahçesi balkon tasarımının yapılacağı ölçüler dikkatle kayıt edilir ve bu ölçülere göre proje aşaması sonrasında özel camlar üretilmeye başlanır. Kış bahçesinde kullanılacak olan camlarının kalite ve boyutlarının nasıl olması gerektiğini kendiniz tercih edebileceğiniz gibi firmamıza da danışmanız sizlere çoğrafi mevsimsel farklar ile maliyet hesaplamasında avantajlar sunacağımız mümkündür.
Örneğin oldukça geniş bir alanınız varsa ve bu alanın büyük bir kısmını kış bahçesi olarak kapatmak isterseniz geleneksel biçimde tercih edilen tarzda açılıp kapanan camlardan taktırmanızda bir mazuriyet yoktur. Fakat, kış bahçesi kapama düşündüğünüz alan hayal ettiğiniz yapının konuçlanacağı yeteri kadar geniş değilse katlanır cam balkon ya da sürgülü cam balkon sistemleri ile çalışılması efektif açıdan uygun olacaktır.
Başka bir deyişle kış bahçesi cam balkon yaptırmadan önce bir kesinlikle bir uzmana danışmanızda sizin için çok fayda vardır.

Villa Kış Bahçesi

Villa kış bahçesi, adından da aşina olunabileceği gibi villa tipi müstakil yapılarda ikamet eden ev sakinleri için son derece ideal bir seçimdir.
Bu yaşam alanı büyüten villa tipi kış bahçesi mevcut villaya adeta ekstra bir oda daha eklemiş olur. Sıklıkla yanları ve çatısı da cam ile kaplanan bu tarz kış bahçeleri bilhassa asıl bahçenin durumu itibarı ile esas stratejik bir konumuna montajı yapılarak her mevsimde doğa ve yeşillik ile iç içe olmanızı amaçlamaktadır.
Villa kış bahçesi sizlere aynı zamanda doğal yaşam ve bahçenizde elinizi uzattığınız anda yetiştirebileceğiniz özel bitkileri de barındırması ile doğaya dokunabileceğiniz kadar yakın, bir taraftan da hemen hemen olumsuz hava koşulundan ya da dış etkenlerden neredeyse hiç etkilenmeyeceğiniz bir yaşam alanı sahibi yapmaktadır.
Villa tipi kış bahçesi sahibi olarak tek avantajınız elbette ki doğa ile yakın temas kurmak değil. Son derece geniş bir alan projelendirilmeye müsait bir konum mevcut ise bu takdirde kış bahçenize yemek masası ve yemek sandalyeleri de yerleştirebilir, szileri ziyaret eden dostlerınıza rahat ve davetkar koltuklar ile ağırlama imkanısağlayabilirsiniz.
Ayrıca evinizin içindeki bu bahçeyi mevsimsel farklılıklara takılmadan dilediğiniz tarzda döşeyebilirsiniz.
Aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız keyifli sohbetler ve yiyeceğiniz lezzetli ve keyifli yemekler için villa tipi kış bahçesi son derece efektif ve adeta birebir bir ortam oluşturuyor.