Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır cam sistemleri genellikle balkonlarda kullanılan camların katlanarak üst üste geldiği ve camın açılmasını sağlayan sistemlerdir. İstenildiği zamanlarda katlanan camlar açılıp kapatılabilmektedir. Windowsan Öz İnşaat firması olarak balkonlara şıklık ve kullanışlılık sağlayan katlanır cam sistemlerinin üretimini yapıyoruz. Bu sistemler dışarıdan ya da içeriden bakıldığında balkonların güzel görünmesine yardımcı oluyor. Ayrıca sistemlerimiz sayesinde kişiler dış etkenlerden rahatlıkla korunabiliyorlar.

Katlanır Cam Sistemlerinin Özellikleri

Katlanır cam sistemleri özellikle mekanlarda yer alan balkonlarda tercih ediliyor. Ürünlerimiz her türlü mekan veya balkon için kolaylıkla uygulanabiliyor. Kullanışlı olması sebebiyle de insanlar tarafından tercih ediliyor. Bu sistemimiz diğer cam sistemlerine oranla 5 kat daha fazla yalıtım sağlıyor. Ayrıca sistemlerin farklı renk seçenekleri bulunmasından ötürü mekanların dekorasyonuna da katkı sağlıyor.

Katlanır Cam Sistemi
Katlanır Cam Sistemi

Ses Geçirmeme Özelliği Olmayan Cam Sistemleri

Windowsan olarak müşterilerimizin mekanlarına uyguladığımız katlanır cam sistemlerinin hem ısı geçirmeme hem de ses geçirmeme özelliği bulunuyor. Bu sayede sistemleri camlarına ya da balkonlarına yaptıran kişiler dışarıdaki sesleri ve ısı değişikliklerini bulundukları mekanlarda hissetmiyorlar. Bu sistemin yalıtımlı olması sebebiyle örneğin yaz aylarında balkona sıcaklık az miktarda girerek balkonun serin olmasını kış aylarında ise soğuğun içeri girmemesini sağlıyor. Böylelikle insanların balkonlarında her mevsim vakit geçirmelerine imkan tanınıyor.

Çocuk Kilidi Bulunan Cam Sistemleri

Firmamız tarafından üretilen ve mekanlara uygulanan katlanır cam balkon sistemlerinin çocuk kilidi özelliği bulunuyor. Bu sayede çocukları yanlarında ebeveynleri yokken camları açamıyor ve dolayısıyla da istenmeyen kazalar yaşanmıyor.

Balkonlarınızı her mevsim kullanmak ve sevdiklerinizle balkon keyfi yaşamak isterseniz firmamıza katlanır cam sistemleri yaptırabilirsiniz. Üstelik balkonunuza uyumlu olacak renk seçimiyle balkonunuzun dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.