Katlanır Cam Aksesuarları

Özel Tasarımlar İçin Özel Aksesuarlar

Katlanabilir olması ve kullanışlı olması nedeniyle tercih edilen cam balkonlar, soğuk havada ve sıcak havada mekansal sıcaklığı korumaktadır. Özel fitil sistemi sayesinde tozu, gürültüyü ve yağmuru maksimum engelleyen bu tasarımlar, her mekan için kolaylıkla uygulanabilir. Balkonlar, teraslar, giriş terası, kış bahçesi ve daha birçok mekan için kapatma teknolojisi sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır. Katlanır cam aksesuarları konusunda uzman ekibimiz bu konudaki sorularınızı 7/24 cevaplamaktadır.

Katlanma Özelliğine Sahip Ürünlerde 7/24 Çözüm

Çift cam özelliğine sahip olması nedeniyle ısı camlı özelliğini her zaman koruyan tasarımlarımız ev, iş yeri, ofis ve apartman gibi birçok mekana uygulanabilir. Özellikle cafe ve benzeri yerlerin bahçe kısımları için bu sistem mükemmel sonuç vermektedir. Cafe ve benzeri yerlerin katlanır cam ölçüleri, bahçenin genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Kış aylarında bu bahçelerden faydalanabilmek için ölçülerin doğru bir şekilde alınması gerekir. Katlanır cam aksesuarları fitil, alüminyum çerçeve, ray sistemi, kilit sistemi ve cam bloklardan oluşmaktadır.

Kaliteli Hizmet Pratik Çözüm

Özel Tasarımlar İçin Özel Aksesuarlar
Özel Tasarımlar İçin Özel Aksesuarlar

Katlanabilir fonksiyonel özelliğe sahip cam sisteminin yanı sıra panjur, küpeşte, kapı, pvc pencere, pergola cam, alüminyum cam, alüminyum küpeşte ve giyotin cam sistemleri konusunda da uzmanız. Tercih ettiğimiz malzemeler, kullandığımız yöntemler ve tasarıma ait aksesuarlar firmamızın hizmet programının bir parçasıdır. Katlanır cam aksesuarları servis işlemlerinde ve tamirat işlemlerinde her zaman için ihtiyaçtır. Bütün tasarımlar için günün her saatinde çözüm üretmeye devam ediyoruz.