Kaliteli Yaşam Alanları

Yaşam alanlarının iyi bir kaliteye ve konfora sahip olması, insanların daima rahat ve memnun bir yaşam sürmelerine olanak sağlamaktadır. Bir yaşam alanını dekore etme noktasında, günümüzde gelişmiş teknolojik donanımlarla üretilen harika birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri, insanların beklenti ve gereksinimleri doğrultusunda şekillenerek kendisine birçok önemli yenilikler kazandırmıştır.

Bu ürünler, pencere, PVC, kapı ya da doğramalar gibi, bir yaşam alanını yapılandırmaya yarayan en temel bölümlerdir. Windowsan firması olarak bizler, bu alanda müşterilerimiz için oldukça kaliteli ürünler üretmekteyiz. Rehau Türkiye üretici bayiliği ile olan işbirliğimiz sayesinde ürünlerimiz, en yüksek kalite standartlarına sahip olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Firma olarak belirlediğimiz misyon, daima insanlara en kaliteli yaşam alanlarını oluşturmaktır.

Kapı Tasarımları

Kapılar, bir yaşam alanında en önemli bölümler arasında yer alır. Bu bakımdan gerekli konfor ve güvenlik unsurlarını bünyesinde bulundurması, oldukça önem arz eder. Bizler Windowsan firması olarak, bu konuda gereksinimlere en iyi cevapları sunacak kapı tasarımlarını, müşterilerimiz için hazırlamaktayız.

Her bir kapı modelimiz, ısı yalıtımı yapabilen ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir yapı içermektedir. Ayrıca kullanımının rahat ve pratik bir yapıda olması da, yaşam alanlarında oldukça memnun edici etkileri meydana getirmektedir. Rehau kapı sistemlerimiz, daima üstün teknolojik donanımlardan yararlanılarak üretilmektedir.

Pencere Sistemlerimiz

Yaşam alanlarında pencerelerinde, yeterince iyi bir kaliteye sahip olması, her açıdan önem verilmesi gereken bir husustur. Çünkü pencereler, dış çevreyle en yakın etkileşimde olan bölümlerdir. Bu bakımdan pencerelerin ısıya karşı nasıl bir dirençlerinin olduğu, burada önem kazanmaktadır.

Windowsan firması olarak Rehau bünyesinde ürettiğimiz Rehau pencere sistemleri, birçok koruyucu özelliğe sahip olarak üretimi yapılan ürünlerimiz arasındadır. Ticari yapıya sahip olan ürünlerden başka özel yaşam alanları için de üretilen farklı niteliklerde pencere sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu pencereler;

  • Hava geçirgenliği konusunda,
  • Yüksek ısı yalıtımı konusunda,
  • Sağanak yağışlara karşı dirençli olmaları konusunda,
  • Ayrıca hırsızlığa karşı gerekli emniyeti bulundurmaları konusunda, oldukça harika niteliklere sahiptir.

Pencere sistemlerimizin tamamı, gerekli yüksek kalite standartlarına sahip durumdadır. Bu bakımdan bu harika donanıma sahip, güçlü tasarımdaki pencere modellerimizi, ihtiyaç duyduğunuz birçok alanda güvenle kullanabilirsiniz.

Rehau Doğrama

Windowsan firmamız, Rehau doğrama sistemlerinde yüksek güvenliklerin ön planda olduğu bir anlayışla hareket etmektedir. Üretilen ürünlerin de bu özelliklere sahip olması yönünde, bizler işimizi titizlikle yerine getirmekteyiz. Kaliteli Rehau doğrama ürünlerimizde, özellikle ses ve ısı yalıtımlarının iyi şartlarda olmasını oldukça önemsemekteyiz.

Her türlü sert hava koşullarına bile dayanıklı olacağından emin olduğumuz ürünlerimizin, ayrıca güvenlik konusunda da aynı etkilere sahip olduğunu müşterilerimize garanti etmekteyiz. Rehau PVC ürünlerimiz, müşterilerimizin isteklerine uygun olarak özel bir şekilde de tasarlanmakta ve birçok ortama kolaylıkla uyum sağlamaktadır.