Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Konsept Tarzında , Her Kapalı Alan Kış Bahçesi Değildir!

Pek çok kişinin bahçelerine renk ve ahenk katmak için yapılan ve “burayı ben kapatırım” şeklinde düşünülerek çalışılan uygulamalardır. Kış bahçesi modern mimari tasarımlar içeren, kullanılan ürünlerin yeterlilik belgeleri bulunması gereken yaşam alanı yapı ürünleridir. Her mevsim yüksek performans, konfor ve verimlilikte kullanım sağlaması gerekir. Birçok materyalden oluşan kış bahçeleri doğru sistemler bir araya getirilip, profesyonel uygulama yapılmadığı takdirde sahipleri için kolaylıkla kabusa dönüşebilir.

Gün ışığı olarak mevcutta bulunan doğal ışığın aydınlattığı havadar alanlar huzur veren bir atmosfere sahiptir. Yaz kış demeden güneşin keyfini çıkarmak isteyenler için kapalı ve açık alan konforu taleplerinde şahane kış bahçesi modellerini derlediğimiz bu yazımızda birbirinden güzel ve kullanışlı örnekler bulabilirsiniz.

Kapalı Tavan Kış Bahçesi

Oda konforunu yakalamak isteyenler için ideal modeldir. Sürekli yaşam alanı olarak kullanmak, evinizin bir parçası olarak düşünmek istiyorsanız kapalı tavan kış bahçesi arzu ettiğiniz performansı size gayet uygun bir biçimde sunacaktır. Windowsan Öz İnşaat olarak, katmanlı özel kapalı tavan uygulamaları ile diğer firmalara nazaran üstün yalıtım ve verimlilik sağlamaktadır. Kendi içerisinde tavan malzemesi olarak farklı çeşitler uygulanabilir. Sandviç panel, membran, dekoratif yaprak şingıl, kiremit ve daha fazlası siz değerli müşterilerimizin tercihine kalmıştır.

Cam Tavan Kış Bahçesi

Kış bahçesi denildiğinde ilk akla gelen modellerin başında cam tavan sistemler gelir. Modern, estetik ve konforu bir arada sunar. Dört mevsim gökyüzünü izlemek isteyenler için ilk olarak benimsenen ve tercih edilen modeldir. Kolormatik tavan camları ile güneş ışınlarından korunurken ışığı tamamen yaşam alanının içerisine alabilirsiniz. Güvenlik açısından kullanılan camlar her ölçüde darbeye karşı dağılma göstermez ve yerinden ayrılmaz. Bu da altında güvenle oturmanıza olanak sağlar. Tek eğim, çift eğim ve farklı alternatif modelleri tasarlanabilir.

Otomatik Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçelerinize güncel teknolojiyi entegre etmek istiyorsanız otomatik hareket eden sistemler tam size göre konsept uygulamalardır. Işıklandırma, açıp kapama, havalandırma özelliklerini tek tuş ile size kendiliğinden sunan sistemlerdir. Yoğun hava şartlarına dayanımı yüksek, istediğiniz zaman açabileceğiniz ürünlerdir. Cephe cam kapatmalarında da otomatik ürünler uygulanabilmektedir. tamamen elektronik kumanda kontrolüne sahip akıllı kış bahçesi sistemleri tasarlamaktayız.

Kış bahçeleri Yaşam alanlarınızda sizler için yazın açılabilir haliyle serin bir veranda görevi yaparken, kışın kar yağışının altında bir oda konforu sunmaktadır. Oluşturduğumuz sistemler her mevsime özel işlevsel yaşam alanları olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir