Katlanır Cam Balkon Fiyatları 2020

Balkonlar İçin Profesyonel Çözüm

Yeni nesil teknolojik özelliklere sahip olan katlanabilir pencereler, balkonlarda, teraslarda ve kış bahçelerinde en iyi seçenektir. Gün ışığından faydalanmanın yanı sıra estetik olması diğer önemli bir özelliğidir. Katlanabilir cam sistemini oluşturan dikdörtgen bloğun çevresi kauçukla kaplıdır. Katlanır cam balkon fiyatları  2020 yılı seçenekleri için bizi aramanız yeterlidir.

Balkonunuz Daha Kullanışlı Olur

Kapandığı zaman maksimum yalıtım sağlar. Cam bloklar kendi etrafında doksan derece döner ve bu şekilde açılma işlemini gerçekleştirir. Havalandırma işleminde katlanır camlar doksan derece döndürülür. Balkondan eşya taşınacağı zaman katlanır camlar kenar kısımda toplanabilir. Katlanır cam balkon fiyatları 2019 yılından bu yana güncellenmeye devam etmektedir. Pvc, cam ve alüminyum fiyatları, bu kategoride fiyatlarımızı doğrudan etkilemektedir.

Renau Bayisi Firmamız Güncel Çözüm Sunuyor

Balkonlar İçin Profesyonel Çözüm
Balkonlar İçin Profesyonel Çözüm

Katlanabilir olması nedeniyle günümüzde kapatmada en çok tercih edilen sistem bu sistemdir. Balkon sistemleri konusunda uzman olan şirketimiz Renau bayisidir ve pvc pencere sistemleri konusunda Türkiye’de söz sahibidir. Ayrıca kapı sistemleri, giyotin cam sistemleri, pergola cam sistemleri, alüminyum cam küpeşte, panjur ve kapı kategorisinde de çözüm üretmeye devam etmektedir.

Deneyimli elemanlarımız bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. Pencere sistemleri konusunda çözüm üretmeye devam ediyoruz ve bu kategorideki yeni ürün seçeneklerini satışa sunuyoruz. balkonunuzu kış aylarında da kullanabilmek için katlanır cam balkon fiyatları 2019 programımızı tercih edebilirsiniz.